ANA SAYFA FAVORİLERE EKLE GİRİŞ SAYFASI YAP SİTE HARİTASI İLETİŞİM
Gizlilik Politikası
ANA SAYFA > Gizlilik Politikası
Bu web sitesinin amacı, Mangal Vadisi ve hizmetleri hakkında genel bilgi vermek içindir. Bu web sitesi önceden haber vererek veya vermeden değiştirilebilir, yenilenebilir.
 
Mangal Vadisi, bu web sitesi içindeki bilgilerin %100 hassaslığı, bütünlüğü, güvenilirliğini temsil ve/veya garanti etmez. Mangal Vadisi, bu web sitesinin içeriğindeki eksikliklerden ve/veya bilgilerin fiziksel uygulamalardaki sonuçlarından doğabilecek hertürlü hasarlardan, zararlardan ve/veya 2. ve 3. şahıs ve kurumlara gelebilecek hertürlü zarar ve ziyandan sorumluğu değildir.
 
Bu web sitesinin içindeki bilgiler, resimler, fotoğraflar ve içerikler Mangal Vadisi ve/veya sitede bahsi geçen marka sahiplerinin telif hakları kapsamında kanunen koruma altındadır.
 
Bu web sitesinin içindeki bilgiler, ticari amaçlı olmadığı sürece sadece kişisel kullanım için kullanılabilir. Bu tip kullanımlar, Mangal Vadisi ve web sitesi içinde geçen marka sahiplerinin sahip olduğu telif hakları kural ve kanunlarına uygun olmak şartıyla gerçekleştirilebilir.
 
Bu web sitesinin tüm içeriği ile ilgili olarak yapılacak, kopyalamalar, çıktılar, pazarlamalar, ticari girişimler, başka web siteleri üzerinden link (köprü) koymalar, içerik benzerlerinin oluşturularak yayınlanması ve benzeri tüm eylemler, Mangal Vadisi'nın yazılı iznine tabidir.
Copyright © 2010 - Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikası Designed by MS
www.mdk.com.tr